آخرین مطالب

گزارش، یادداشت و گفت‌و‌گو

کارگاه آموزشی/ چگونه با فروشگاه‌های زنجیره ای در خارج از کشور قرارداد ببندیم

ایران مراسم نیوز: محتوای دومین کارگاه آموزشی نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه‌گذاری ایران تعیین شد: چگونه با فروشگاه‌های زنجیره‌ای در خارج از کشور قرارداد ببندیم.

کارگاه‌های کاربردی با هدف توانمندسازی تولیدکننده/ برگزاری کارگاه‌ها هر ۱۵ روز یکبار

ایران مراسم نیوز: در نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه‌گذاری ایران سلسله کارگاه‌های آموزشی در حوزه صادرات و تجارت بین‌الملل با هدف توانمندسازی تولیدکنندگان برگزار می‌شود.

نمایشگاه ها و همایش های تکراری ممنوع

ایران مراسم نیوز: صنعت نمایشگاهی و همایش ها تاثیرات زیادی در پیشرفت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد و بسیاری از کشورهای پیشرفته از این رویداد در رشد اقتصادی و رونق جامعه خود بهره گرفته اند تا به چنین جایگاهی رسیده اند.

یادداشت/ معرفی صحیح توانمندی ها، پاشنه آشیل تحریم ها

ایران مراسم نیوز: در حوزه صادرات و همچنین سرمایه گذاری خارجی، باید زاویه دید خود را از نگاه فروشندگی و یا سرمایه پذیری به سمت خریداران و یا سرمایه گذاران خارجی تغییر دهیم، این تغییر زاویه دید، می تواند ما را با فرآیند های تصمیم گیری آنها آشنا کند و چنانچه این آشنایی صورت گیرد، می‌توانیم برنامه ریزی بهتری را برای توسعه صادرات و همچنین جذب سرمایه خارجی داشته باشیم.

همایش ملی صنعت نمایشگاهی در سال ۹۸ قوی‌تر برگزار می‌شود

ایران مراسم نیوز: رئیس هیئت‌مدیره انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: براساس برنامه‌ریزی‌هایی که درنظر گرفته‌ایم بی‌شک امسال همایش ملی صنعت نمایشگاهی بسیار بزرگتر و باکیفیت تر از دوره قبل برگزار می‌شود و یکی از دلایل این امر این است که برنامه‌ریزی دقیقی روی بخش خارجی انجام می‌دهیم.

فرصت های ایران برای رونق گردشگری رمضان

ایران مراسم نیوز: یکی از راه های رونق هر کشوری تقویت گردشگری است، سرزمین ایران یکی از مناطق بکر جهان برای توسعه انواع مختلف این صنعت از جمله گردشگری رمضان محسوب می شود اما برای رسیدن به جایگاه مناسب راه درازی وجود دارد.

نمایشگاه دائم صادرات مرکزی برای برندسازی و برند ملی/ظرفیت علمی به ظرفیت اجرایی تبدیل شده

ایران مراسم نیوز: نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مبنایی است برای اینکه چنین نمونه‌ای در همه جای کشور شکل گیرد و مرکزی برای برندسازی، برند ملی و تولید ملی است.

چرا نمایشگاه کتاب، سالانه دوبار برگزار نمی شود

ایران مراسم نیوز: سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هم به پایان رسید اما خیلی از افراد به خاطر شلوغی و ازدحام غرفه ها نتوانستند به نحو مطلوب از این رویداد استفاده کنند در حالی که برای بهره برداری بهتر از این نمایشگاه، می توان دستکم دوبار آن را در طول سال برگزار کرد.

همایش چرا و چگونه دانش بنیان شویم

همایش "چرا و چگونه دانش بنیان شویم" در راستای آشنایی بیشتر کارشناسان واحد های صنعتی و شرکت ها با محوریت بحث دانش بنیان امروز شنبه ۱۴اردیبهشت در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

یادداشت/ صادرات انرژی در منطقه خزر و نقش ترکیه

ایران مراسم نیوز: تولید گاز در کشور آذربایجان به شدت در حال توسعه است، ترکیه تلاش نموده منابع واردات گاز خود را از طریق مذاکره با تولید کنندگان گاز به سطح تنوع مناسبی برساند و تامین کنندگان گاز ترکیه علاوه بر ایران شامل کشورهای آذربایجان و نیز روسیه و تعدادی از تامین کنندگان موچک می شود که در خصوص فروش گاز به این کشور در حال رقابت هستند.

توسعه پایدار و هوشمندانه با شهروندان کتابخوان

ایران مراسم نیوز: برخی گرانی کتاب را از دلایل پایین بودن سرانه مطالعه در ایران می دانند، اگر این سخن درست باشد بنابر این امسال شرایط مطالعه در جامعه بهتر از سال گذشته نخواهد بود چون قیمت ها با افزایش بیشتری نسبت به سال های پیش مواجه شده است.

معلمان آگاه، دانش آموزان توانمند

ایران مراسم نیوز: تعلیم و تربیت از وظایف آموزش و پرورش است که بخش زیادی از آن را معلمان انجام می دهند، اما مساله اساسی این است که چنانچه آموزش ها، آداب و مهارت های مناسب و لازم زندگی به دانش آموزان ارائه شود نسل توانمند و شایسته ای تحویل جامعه خواهد شد.

گرانی کتاب و دست های خالی بازدیدکنندگان

ایران مراسم نیوز: هفتمین روز سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مانند ایام برگزاری این رویداد در سال های پیش، شلوغ بود، از هر ورودی که به این نمایشگاه پا می گذاشتید، انبوه مراجعه کنندگان را مشاهده می کردید که به سمت غرفه های کتاب در حرکت بودند.

ایده‌های موجود در نمایشگاه دائم صادرات، ضعف‌های صنایع داخلی را برطرف کرده است

ایران مراسم نیوز: رئیس هیئت‌مدیره گروه بین‌المللی دانیان در بازدید از نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران گفت: همیشه برای من یک سوال بوده که چرا در ایران با وجود توانایی‌ها و ظرفیت‌های بسیاری که داریم نتوانسته‌ایم یک هاب نمایشگاهی برای کل منطقه ایجاد کنیم. زیرا یکی از کم هزینه ترین راهکارهایی که می تواند به صنایع داخلی کمک کند تبدیل ایران به یک هاب نمایشگاهی منطقه است.

چرا نمایشگاه کتاب جریان ‌ساز نیست

درباره نمایشگاه کتاب باید گفت دیگر بعد از برگزاری ۳۲ دوره به‌ شکل عموما فروشگاهی، تغییردادن آن سخت و چه ‌بسا غیر ممکن است به‌ دلایل متعدد و زیاد. در اینجا، چند نکته درباره مسائل متعدد نمایشگاه کتاب عرض می‌شود.

کتاب های کیفی خاک نمی خورند

ایران مراسم نیوز: کیفیت هر کالا و خدمت، نقش تعیین کننده ای در جذب مخاطب دارد از این رو وقتی کیفیت اثر بالا رود به همین نسبت میزان مشتری نیز بیشتر خواهد شد.

سهم بزرگ کارگران در رشد اقتصادی کشور

ایران مراسم نیوز: کارگران سهم زیادی در توسعه اقتصادی و رونق تولید در کشور دارند و بدون تلاش و فعالیت این قشر، رسیدن به توسعه و پیشرفت جامعه دشوار خواهد بود.

بیگانگی تحصیل کرده ها با مطالعه

ایران مراسم نیوز: مطالعه خارج از کتاب درسی کمتر در میان تحصیل کرده ها و دانشجویان ایرانی رواج دارد و این مساله در روند آموزش، کسب توانایی و توانمندی های آنان تاثیر منفی برجا گذاشته است.

خانواده و مدرسه، ارکان رشد مطالعه

ایران مراسم نیوز: میزان مطالعه در ایران در وضعیت مناسبی نیست و در سال های اخیر این وضعیت نامطلوب تر از گذشته شده است، عوارض و پیامدهای کاهش مطالعه در جامعه خیلی زیاد است و مهم ترین آن ها را می توان افزایش معضلات فرهنگی و اختلال در پیشرفت و توسعه جامعه نام برد.

برگزاری کنفرانس‌های روابط‌عمومی با محوریت موضوعات روز دنیا

ایران مراسم نیوز: رئیس کمیته علمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک گفت: ما می‌توانستیم همایش امسال را با موضوعات قدیمی و تکراری برگزار کنیم اما سعی ما بر این است کنفرانس‌ها را با محوریت موضوعات روز دنیا برگزار کنیم.

پیوند دانشگاهیان و حوزه‌های اجرایی در هشتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت

ایران مراسم نیوز: عضو شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی و مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: تمام تلاشمان را کرده‌ایم که در این کنفرانس بین همکاران دانشگاهی و حوزه‌های اجرایی پیوند برقرار کنیم.

کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، نقطه عطف کنفرانس‌های روابط‍‌عمومی

ایران مراسم نیوز: مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ در هشتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت گفت: برگزاری این کنفرانس نقطه عطفی در برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های روابط‌عمومی است.

نقش و وظایف گسترده روابط‌عمومی‌ها در حوزه صنعت

ایران مراسم نیوز: رئیس روابط‌عمومی سازمان صمت در هشتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت گفت: قطعا روابط‌عمومی‌ها در تمامی حوزه‌ها مسیر سختی را پیش رو دارند اما در حوزه صنعت این نقش و وظایف گسترده‌تر است.

شروع هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت/ آگاهی افکار عمومی پیش‌قدم توانمندی جامعه

ایران مراسم نیوز: هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با رویکرد روابط عمومی و راه حل های برون رفت از چالش های اقتصادی امروز هفتم اردیبهشت ماه در محل بازار بزرگ ایران(ایران مال) در حال برگزاری است.

حمل و نقل، شاه کلید توسعه

ایران مراسم نیوز: حمل و نقل از مهم ترین عوامل رشد و توسعه هر کشوری است اما نا امن بودن جاده ها و سیستم حمل و نقل می تواند مزیت آن را از بین ببرد.

فرصت های کسب درآمد و شغل در صنعت نشر

ایران مراسم نیوز: فرصت های زیادی در صنعت نشر برای ایجاد کار و اشتغال وجود دارد اما هنوز بدرستی از آن در جامعه استفاده نشده است.

آخرین اخبار

بخشیدن زیباست...

پیشنهادهایی برای گالری‌گردی در رمضان

برگزاری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در دو نمایشگاه "ایران هلث" و "اینوتکس"

اردبیل خواستار میزبانی جشنواره مطبوعات

روابط عمومی بانک سپه تندیس ستاره ملی روابط عمومی گرفت

وزارتخانه‌های ارتباطات و اقتصاد به دنبال بهبود عملکرد پست بانک ایران

چهارمین جشنواره هیلاج

همکاری 600 هزار حامی با کمیته امداد

جلسات مشترک تجار ایرانی و روس

نام‌ها شما را صدا می‌زنند

رونق اشتغال، محور سیاست های بانک ملی ایران در سال 98

ششمین جشنواره عکس خیام

پوشش خلاء رسانه‌ای با جشنواره ابوذر

آخرین فرصت جهت ارسال آثار نمایش های سنتی

برگزاری چهارمین همایش قرآنیان گلستان

تجلیل از خانواده شهدای رمضان سال 88

فراخوان جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد

نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه‌گذاری یک مسئولیت اجتماعی ارزشمند است

کارگاه آموزشی/ چگونه با فروشگاه‌های زنجیره ای در خارج از کشور قرارداد ببندیم

جشنواره دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده

تعیین تکلیف گود برج میلاد تا پایان بهار

امضای یادداشت تفاهم همکاری بین دیوان محاسبات ایران و قزاقستان

چهره دیگر ایران در فرانسه رونمایی شد

کار کثیف، آماده اکران

اینفوگرافی / برندگان نخل طلا در 22 سال اخیر جشنواره فیلم کن

کارگاه‌های کاربردی با هدف توانمندسازی تولیدکننده/ برگزاری کارگاه‌ها هر 15 روز یکبار

نمایشگاه ها و همایش های تکراری ممنوع

رئیس مجلس اعلام کرد: عملکرد مطلوب بانک‌ ملی ایران در واگذاری اموال و دارایی ها

آغاز نمایشگاه علوم قرآنی در سنندج

یادگاری‌هایی که دور دنیا دست به دست می‌شوند

تامین اجتماعی
نمایشگاه دایم صادرات و سرمایه گذاری ایران
شرکت تصویرآفرینان تیروژ
IRAN ZAMIN
7
ehda
8
6
MELI
ANSAR
3
4

پایگاه خبری تحلیلی ایران مراسم نیوز

پایگاه خبری تحلیلی ایران مراسم نیوز